Ze soudní síně udělali komedii. 13 nejvtipnějších věcí, které lidé řekli u soudu

I ti nejlepší dělají chyby. U většiny z těchto prohlášení se však zamyslíte, jak mohli tito lidé vystudovat něco, co si žádá tolik rozumu, jako právo. Když myslíme na právníky, představujeme si rozumné a vážné lidí, kteří mají komunikaci v malíčku a dokáží vás jednou větou přesvědčit o pravdivosti čehokoli. Přece jen jsou to pouze lidé a někdy se i jim podaří říci něco zcela nesmyslného.

Při představě soudů zase vidíme honosné sály vzbuzující strach, plné pořádku a jasných pravidel, do kterých humor nepatří a když, tak jen velmi jemný a správně časovaný. Pravdou však je, že v zápisech ze soudů se objeví všelijaké perly. Právě ty se rozhodl sesbírat Charles M. Sevilla ve své knize „Disorder in the court“, jejíž název bychom mohli přeložit jako „Nepořádek v soudní síni“. Vznikla z toho pěkná sbírka komických rozhovorů, které pravděpodobně opravdu napáchaly dost nepořádku v podobě smíchu zúčastněných.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu