Záhadné zmizení Larse Mittanka, které si svět neumí vysvětlit

V červenci 2014 jel 28letý Němec Lars Mittank na dovolenou s přáteli na Zlaté písky v Bulharsku, což je oblíbená oblast mladých lidí z Německa a Anglie. Fotbal, párty na pláži a další skvělé aktivity, které toto místo nabízí. Lars byl fanouškem fotbalového týmu Werden Bremen a přijel se podívat na to, jak jeho oblíbený tým hraje. Lars navštívil zápas, při kterém se Werden Bremen utkalo s Bayern Mnichovem. Při tomto zápase se zapletl do rvačky a utrpěl menší zranění ucha. Při návštěvě doktora mu bylo bylo doporučeno, aby nelétal domů. Bylo mu předepsáno antibiotikum s názvem Cefuroxim 500 a byl poslán do nemocnice. Dovolená se blížila ke konci a Lars byl nucen, aby v Bulhrarsku ještě zůstal, dokud se dostatečně nezotaví. Pronajal si hotelový pokoj v chudé části města a své přátele přesvědčil, že mohou odletět bez něj. Jen o den později ukazuje své nestabilní a bizarní chování na kamerách v letištních prostorech a zmizí. Lars strávil den v hotelu, ale byl paranoidní a vystrašený. Zpanikařil a začal psát své matce, že se necítí v bezpečí, že by měla zrušit svou kreditní kartu a že se skrývá před čtyřmi muži, kteří ho pronásledují. Druhý den navštívil doktora na letišti, ale jakmile se k němu dostal, ihned utekl pryč. Vše bylo zachyceno na kamerách v letištních prostorech. Dal se na útěk a lidé ho viděli, jak přelezl plot a zmizel do blízkého lesa. Od té doby ho nikdo neviděl.

Larsova rodina potvrdila, že Lars neměl žádnou duševní nemoc. Důvodem jeho hysterického chování by mohlo být zranění, které utržil při rvačce na zápase. Nebo psychický zlom kvůli práškům, které dostal, ale to je velmi nepravděpodobné. Od jeho zmizení byla založena webová stránka, kde je Larsova fotografie, osobní informace a podrobnosti o jeho fyzikálních vlastnostech. Stránka nabízí nejnovější informace a tvůrci stránek, rodina a přátelé stále věří, že se Lars jednoho dne najde.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu