Z této hádanky šílí internet! Uhodnete, kdo ze čtyř lidí v obchodě krade?

Každý z nás v sobě občas cítí touhu procvičit své mozkové závity a otestovat si své logické myšlení. Na to jsou nejlepší hádanky, u kterých své mozkové závity potrápíte opravdu nejvíce. Jelikož víme, že máte hádanky rádi, i dnes jsme si pro vás jednu připravili. Tentokrát se bude jednat o krádež v obchodě. Vaším úkolem bude uhodnout hádanku v co nejkratším časovém intervalu. Následně si na druhé straně můžete zkontrolovat, jestli jste hádanku opravdu správně vyřešili. Pozor, hádanka je ovšem celkem těžká! Pojďme se společně vrhnout na zadání hádanky!

Zadání – Prohlédněte si tři následující obrázky. Na každém z nich se nachází 4 stejní zákazníci. Obrázky jsou v časovém rozestupu několika měsíců. V obchodě jeden ze těchto 4 zákazníků krade. Vaším úkolem bude zjistit, kdo je zlodějem. Pojďme se společně podívat na již zmíněné tři obrázky.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu