Z extrémů do úplné smrti. Podívejte se, jaká Modrá velryba skutečně je

Stále po internetu a sociálních sítích vídáte hromadu článků, videí a podcastů, kde se tak nějak modrá velryba probere, a vám to stále nějak nedává smysl? Tato hra není žádnou novinkou, ve skutečnosti je zde už skoro dva roky, jen o ní nebylo moc slyšet. V posledních dnech se o této internetové hře dozvídáme opravdu hodně, dokonce se do toho všeho zapletly i státní orgány a média, u kterých to není až tolik běžné. 

Je nám jasné, že pročítání toho všeho je zdlouhavé a zároveň je taktéž těžké si vše pospojovat, aby to dávalo smysl. Naštěstí existuje na sociální síti youtube kanál StaySteak, díky kterému můžeme v tomto případě kompletně poznat to, jaká Modrá velryba je, co udělala, a proč bychom se jí měli či neměli bát. Pokud vás baví vyprávění příběhů a creepypast, tento kanál vám jednoznačně doporučujeme. Užijte si velmi zdařilé video, které vám vše objasní.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu