Vzpomínáte si na telefon Nokia 3310? Světlo světa odhalilo jeho novou vizáž, toto je on

Tento mobil můžeme v klidu označit jako nejpopulárnější a nejlepší mobil historie. Finská společnost HMD Global, které Nokia poskytuje licenci na využívání značky, připravila remake telefonu Nokia 3310. Vzhled se modernizoval, ale stále připomíná starou dobrou 17 let starou legendární Nokii 3310. Samozřejmě obsahuje modernější výbavu. Displej už není černobílý, ale barevný a je i značně větší. Jeho velikost činí 2,4 palců a rozlišení je 240 × 320 px. Do těla telefonu byl vložen akumulátor 1200mAh, díky kterému telefon vydrží neuvěřitelných 31 dní v pohotovosti. Kdybychom nechali hrát na tomto telefonu bez přestání hudbu, vydržel by telefon bez nabití 51 hodin. Telefonovat z něj budeme moc až 22 hodin v kuse. Novinkou je také 2Mpx fotoaparát s LED bleskem, rádio a přehrávač MP3. Vnitřní paměť má velikost 16 BM, ale telefon taktéž nabízí vložení microSD karty. Nový model má totiž pro tyto katy slot.

Další novinkou je 3,5mm jack a konektor microUSB. Dále nám telefon nabízí Bluetooth 3.0. Telefon bude dostupný jak v singeSIM, tak i dualSIM variantě. Podporovány budou pouze 2G sítě. Nokia 3310 se bude prodávat v lesklé červené a žluté plus matné modré a šedé za 49 eur (1300 Kč). Přesnou dostupnost zatím neznáme.

 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu