Tato žena měla pohlavní styk s 10 000 muži, aby řekla, po čem muži nejvíce touží. Její odpověď vás překvapí!

10 000 jednorá­zovek je dost na to, aby dotyčná, která je zažila, dokázala posoudit, po čem muži ve skutečnosti touží. Bavíme se zde o 39leté Gwyneth Montenegro, která je nyní psychoterapeutka a pomáhá lidem v osobním rozvoji. Kromě toho působí i jako motivační řečník. Ale její předešlé povolání bylo od tohoto velmi odlišné. Pracovala totiž ve společnosti, které poskytovala sexuální služby. Rozhodnutí k této práci přišlo poté, co byla Gwyneth přepadena gangem a následně znásilněna.

Z celého incidentu si moc nepamatuje, ale velmi jí tento “zážitek” traumatizoval, zvlášť kvůli její náboženské výchově, kterou od rodičů dostala. „Změnilo to můj názor na mě. Cítila jsem, že už nejsem hodná sama sebe, protože jsem nebyla dost dobrá. Přišla jsem z křesťanské rodiny a první sex jsem si šetřila pro manželství. Následně jsem ale byla znásilněna a vše bylo pryč. Tak jsem přešla na druhou stranu.. Byla jsem velmi ale velmi promiskuitní. Dostala jsem se na první místo v tanečním klubu a to mi byl jen 19 let.”


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu