Výměna manželek a její legendární hlášky, které můžete slyšet téměř v každém díle.

Kdo zná, ten ví, kdo nezná, pro něj máme rychlé vysvětlení. Během prvního týdne se nová manželka musí řídit úplně stejným harmonogramem a životním stylem jako žena, kterou zastupuje. Každá manželka proto zanechá manuál domu, ve kterém vysvětlí zástupkyni její roli v rodině a povinnosti, které musí dodržovat. Tento manuál pak pomáhá při „změně pravidel“, kterou provádí na konci prvního týdne nová manželka na celou rodinu. Během druhé poloviny pobytu nová manželka uplatňuje svá nová pravidla na chod domácnosti, a její nová rodina tyto pravidla musí dodržovat. Většinou chvíli rodinám trvá, než si zvyknou, nemluvě o tom, že nová manželka má i rozpočet, který musí dodržovat. Na konci výměny pak je společné setkání „mezi osmi očima“, kde se oba páry potkávají poprvé tváří v tvář a debatují o předchozích dnech. Často zde dochází k vytažení osobních věcí, nehezkých zážitků, hádek a někdy dokonce i k násilí. Ovšem ne moc často se stane, že se obě rodiny poučí a uvědomí si jejich zkušenosti z uplynulých dní a to, že své rodiny milují. Někdy je setkání velice dojemné a emocionální a to, když si rodiny vyjadřují například respekt jedna k druhé a obdivují se.

Televize Nova začala vysílat již devátou řadu legendární Výměny manželek. Za celou dobu existence této reality show padlo již nespočet legendárních hlášek, které se opakují téměř každý díl. Pojďme se na ně společně podívat.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu