Vlastník automobilu Tesla udělal obrovskou chybu! Teď ho za jeho činy čeká trest. Myslíte, že je právem vinen?

Někdy opravdu potřebujeme na chvilku vypnout, jen v klidu sedět, relaxovat a sledovat svět. Ale ne v případě, že jste jediná osoba, která cestuje v automobilu, který se řítí po rušné a jedné z největších silnic Velké Británie. To je přesně čin, kterého se dopustil 39letý Bhavesh Patel, který tak konal 20. dubna tohoto roku. Podle svých slov si řidič modelu Tesla S chtěl vychutnat jízdu ze sedadla spolujezdce. Tohoto manévru se dopustil v polovině své cesty, když jel po M1, jedné z nejstarších a nejznámějších dálnic v Anglii, která se nachází mezi Londýnem a Leedsem a je dlouhá asi 311 kilometrů.

Tento čin rozhodně není něčím, co byste mohli provést v obyčejném autě, avšak na(ne)štěstí pro Patela nabízí model S funkci autopilot, což znamená, že se vozidlo může efektivně pohybovat po silnici, a to díky hromadě pokročilých senzorů, algoritmů a monitorovacích zařízení.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu