Vítejte ve fitness centru, kde roční členství stojí 600 000 Kč. Líbí se vám?

Když se řekne fitko, každý si představíme úplně něco jiného. Lidé z menších měst vidí typickou „kovárnu“, která nedisponuje žádnými moderními stroji, ale vše probíhá na běžných lavicích, stojanech a podobně, které jsou koupeny někde po bazarech. Lidé z větších měst už mají možnost poznat lepší stránku fitek, které jsou samozřejmě lépe zařízené. Můžete se tedy těšit na moderní stroje, neproprděné lavice a neohlodané kotouče. Po dřině se v samotném fitness centru nachází i sauna. 

V Asii se však opět „to šílené fitko“ posouvá na úplně jiný level. V našich krajinách mnozí trpí na to, že většinou nemají ani na kvalitní stravu, která je pro posilování potřebná. No někde máte třeba jen roční vstupné do fitka za 600 000 Kč a to opravdu není málo. Tuto šílenou částku zaplatíte za členství v Centuryon, řetězci luxusních mega fitness center, které provozuje společnost Management Group. 

Podle zakladatele a generálního ředitele Randyho Dobsona nabízí pobočky jeho tělocvičen exkluzivitu a luxus vybraným párům, kteří mají nejvyšší standardy a nevyžadují nic víc než to nejlepší.

Ve Vietnamu má tento řetězec 24 poboček a vůbec nejlevnější členství vás vyjde na 200 000 Kč. To nejdražší pak bude zájemce stát až 600 000 Kč, vše však záleží na poskytovaných výhodách. Neexistuje zde žádný měsíční poplatek, vše se platí dopředu
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu