Upálení je oproti tomuto nic. Tohle je nejbrutálnější trest smrti v historii lidstva, ze kterého vám bude zle

Ve většině zemích po celém světě je dnes trest smrti zakázán, avšak v minulosti byl opravdu častý. V dnešní době každému člověku za spáchaný zločin hrozný pobyt za mřížemi. Tenkrát ale lidé trvali na tom, aby byli zločinci potrestáni pořádně a to tak, jak si podle svých činů zasloužili. Žádné vězení, ale přímo trest smrti. V dávné minulosti mohl být člověk oběšen, upálen, popraven na gilotině a podobně. Tyto tresty se zdají být dosti drsné, ale až vám představíme nejbrutálnější trest smrti v historii lidstva, tak vám tyto tresty budou oproti němu připadat spíše jako “odměna”. Ten vůbec nejdrsnější trest v historii lidstva byl nejčastěji používán v Anglii a to konkrétně ve 14. století.

Největším zločinem bylo tenkrát zradit korunu. Člověk, který se tohoto činu dopustil, byl nejen brutálně popraven proto, že se dopustil zločinu, ale také proto, aby se ostatní poučili a měli jasno v tom, co je čeká, když podobný zločin spáchají také.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu