Zjistili, že jde žít i lépe a nyní cestují 3 měsíce ročně. Dosáhněte této nezávislosti pomocí nich

“Do roku 2011 jsme s manželem pracovali dlouho a těžce v klasických kancelářských zaměstnáních. Měli jsme dvě děti, dům a vše, co jsme si jen mohli přát – kromě času. I přestože jsme si žili více než pohodlně, připadali jsme si jako v neustálém spěchu. Když jsme zrovna nebyli v práci, připravovali jsme se do práce, chodili do kostela a starali se o děti. Měli jsme jen 15 dní na dovolenou každý rok – žalostně málo na pokrytí dovolené a cestování tak, jak jsme si přáli,” říká Holly Johnson, žena, jež cestuje čtvrtinu roku.

“Teď rychle do 2017 – dnes cestujeme více než tři měsíce každý rok. Děti bereme s sebou asi tak v polovinu času a druhou polovinu je necháme doma odpočívat, takže mohou chodit do školy. Jen tento rok budeme mít za sebou cesty na Jamajku, do Irska, Německa, Itálie, Švýcarska, Aruby, Bora Bora, Dominikánské republiky, Španělska a Francie.

Jak jsme se k tomu dostali? Založili jsme si vlastní podnik – clubthrifty.com – roku 2011 a pracovali do nekonečna, dokud jsme nepracovali pro sebe a mohli cestovat jak se nám zachtělo. Samozřejmě to není nic levného, proto jsme vyvinuli speciální strategie šetření, které nám jednoznačně ušetří kasičku.”

Jaké ty strategie tedy jsou?


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: joromanic
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu