Tahle žena je alergická skoro na vše, včetně svého manžela!

Johanna Wakins trpěla migrénami, neobvyklými vyrážkami a syndromem dráždivého tračníku po mnoho let. Co je ale zarážející je to, že se u Johanny začaly projevovat alergické reakce na lidi. Nicméně příznaky byly ještě horší a to poté, co si vzala svého manžela Scotta. Johanna si všimla, že jakmile přijde Scott do místnosti, tak se začne cítit hůř. Jakmile Scott odešel, bylo Johanně najednou mnohem lépe. Jakmile se ale Scott opět vrátil, začala mít Johanna během dvou minut příznaky na anafylaktický šok. Johanna nechápala, jak je to možné. Před všemi lidmi se sice necítila svá a nebylo jí dobře, ale u Scotta se to zhoršilo. U 29leté Johanny z Minneapolis byl diagnostikován syndrom aktivace žírných buněk (MCAS), což je vzácná porucha imunitního systému, při které je jedinec alergický téměř na vše. Velmi smutné na tomto případu je, že při této chorobě, vaše buňky reagují jinak, než by měly. Buňky, které jsou určeny k ochraně vašeho těla zmutují a místo toho na vaše tělo útočí. Výsledkem této choroby je to, že Johanna musí spát sama v podkroví s utěsněnými okny a vzduchovým filtrem.

Scott se k této situaci vyjádřil následně “Řešení tohoto problému není vůbec jednoduché. Chci, aby byla Johanna v bezpečí, ale vidět se s ní ohrožuje její bezpečnost. Jedním ze způsobů, jak se o ní mohu postarat, je vidět se s ní co nejméně, jak ironické. Nehodlám ohrozit její život”. Když vaří večeři pro oba, mohou používat pouze 15 potravin, které Johanna může jíst. Každý den spolu komunikují prostřednictvím textových zpráv. Jejich společné večery fungují tak, že společně sledují stejný film, akorát každý v jiným pokoji a diskutují o něm přes sms.
Těžký život, že ano?
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu