Szondiho test osobnosti odhalí nejen vaše potlačované sklony, ale i profesi vhodnou pro vás

Test byl vytvořen maďarským psychiatrem Leopoldem Szondi už v roce 1935, ale s oblibou se používá dodnes. Tento test vám odhalí sklony, které jsou ve vás potlačovány, prozradí vám něco o vaší osobnosti, ale navrhne vám i zaměstnání, které by pro vás vzhledem k vašemu osobnostnímu profilu bylo nejvhodnější. Je však třeba říci, že úplná verze testu je velmi rozsáhlá – skládá ze šesti setů osmi portrétů různých lidí. Níže najdete zkrácenou formu testu, která se však také používá velmi často – po odzkoušení na sobě sami nejlépe uvidíte proč. Jestli nenajdete vaši definici na první stránce, pokračujte dole pomocí tlačítka „další stránka“ na další stranu článku.

Instrukce k testu jsou velmi jednoduché. Pozorně si prohlédněte níže přiloženou fotografii a rozhodněte se, kterou z vyobrazených psychicky nemocných osob byste nikdy nechtěli potkat v noci na opuštěné ulici, protože ve vás vyvolává odpor a strach. Potom na základě příslušného čísla přejděte ke svému výsledku.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu