Syn legendárního Steva Irwina je oceněný fotograf a tyto fotky ukazují proč

Robert Clarence Irwin se narodil do rodiny Steva a Terri Irwinových 1. prosince 2003. Už v prvním měsíci svého života ho otec vzal krmit krokodýla, který byl dlouhý 4 metry. Jméno Robert dostal po svém dědečkovi z otcovy strany a jméno Clarence zase po dědečkovi ze strany matčiny. Už od narození bylo poznat, že má stejné vlohy jako jeho otec. Často se objevoval v přímých přenosech, kde se stal okamžitě středem pozornosti. Jeviště, rozhovory a kamery byly něco pro něj. Robert krásně potvrzuje pravidlo “Jaký otec, takový syn”.

Už od malička byl “vychováván v přírodě”. Nebyl den, kdyby nebyl v kontaktu se zvířaty a přírodou. Každý den vyrážel se svou rodinou a fotoaparátem v ruce do různých částí světa, poznával nové živočichy a vše na svůj fotoaparát zachytával. To mu zůstalo až do dnes. Robertovi  je 13 let a je oceňovaným fotografem, který má k dnešnímu dni 290 tisíc sledujících na Instagramu. Cestuje po celé planetě a zachycuje krásu zvířecí říše. Společně se teď můžeme podívat na to, jak talentovaný je syn krále a lovce krokodýlů Steva Irwina.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu