Světoznámé celebrity, kteří jsou mimo jiné velcí hráči videoher

Jakmile si většina lidí nehrajících hry představí videohry a jejich uživatele, pravděpodobně vidí ten stereotypní dav lidí, kteří nedělají nic jiného, vypadají jako vzorní nerdi a celkově jejich životospráva stojí asi za prd. Chcete-li být hráč, automaticky si vás vaše okolí zaškatulkuje do skupiny asociálů a koukají na vás tak trošku jinak. Hraje zde ale hlavní roli fakt, a to ten, že tito lidé absolutně nejsou obeznámeni s tím, jaký herní svět skutečně je, což my hráči samozřejmě víme moc dobře. Jsme jeden velký, ale zároveň naprosto různorodý dav, který nemůže být zařazen do jedné skupiny. 

Ale víte, jakým naprosto dokonalým způsobem lze nehráčům ukázat, že hry nepředstavují absolutně žádnou zlobu? Ukážeme jim jejich oblíbené celebrity, které jsou mnohdy na hrách závislé! Připravili jsme si pro vás seznam osobností, kteří prokázali, že jejich láska vůči hraní her je stejně tak velká, jako ta naše. Pojďme se na ně podívat. 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu