Společnost Anonymouse vytvořila ve Švédku první mini obchůdek pro myši.

Anonymouse trápilo, že ve městech není dostatek obchodů pro hlodavce. Proto se rozhodli, že tento problém vyřeší a jeden takový obchůdek vytvořili. Tato mini budova je “velká” 70 × 30 cm. Nachází se v Malmö ve Švédsku a má širokou nabídku jídla pro myši, výběr je pouze na nich. Nabízí zde nespočet druhů sýrů, oříšků a dalších myších dobrot.

Vytvořit takový obchůdek muselo dát neskutečnou práci, vzhledem k tomu, jak detailně propracované jsou například interiéry této maličké budovy. Uvnitř obchůdku můžeme zahlédnout i maličké plakátky o připravovaných myších koncertech a dalších akcích. Množství detailů je zde opravdu obrovské a musíte uznat, že tvůrci odvedli naprosto skvělou práci. Jak myši za potraviny platí není ovšem známo. Stejně tak není ani známa identita tvůrců tohoto obchůdku. Pokud se ale chcete dozvědět více informací, zde máte jejich instagramový profil – https://www.instagram.com/anonymouse_mmx/.

 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu