Skutečná fakta o pravém Vlku z Wall Street, která jste ve filmu neviděli

Od vydání světoznámého filmu už uplynuly čtyři roky. Ano, mluvíme o filmu, který vypráví příběhem Jordana Belforta, jakožto zvráceného a až nechutně bohatého vlka z Wall Street. Tento film produkoval se svým týmem Martin Scorsese na základě podkladů, které se však nakonec upravily v mnoha ohledech, na které se dnes pokusíme obrátit a pořádně je rozebrat. Nakonec však po tomto článku zjistíte, že bylo vše hodně jinak. 

Tedy rozhodně jinak, než jak se ve filmu říká. Není se však čemu divit, Martin a jeho tým si rozhodně uvědomují, že je lidem třeba dá to, co si oni sami přejí. Tedy dobrý a poutavý příběh. Proto je potřeba věci upravit tak, aby to nás, diváky, skutečně zajímalo. Skutečná fakta o Belfortovi a jeho společnosti jsou jiná a mnohem hlubší, než knihy, spisy a film vypráví. Pokud si však myslíte, že víte všechno, tak věřte, že se zde najde hned několik zajíamvostí, které vás překvapí. Zde je několik věcí, které jste nevěděli o skutečném vlkovi z Wall Street
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu