Ricardo Lopez. Prazvláštní stalker známé osobnosti, který se nedokázal smířit s ničím

Ricardo Lopez se narodil v Uruguayi a když byl malý, tak se svou rodinou emigroval do Spojených států. Byl často popisován jako introvert, který nerad chodil do společnosti. Neměl žádné přátele a postrádal jakýkoliv vztah se ženami. Když byl starší, odešel ze střední školy. V roce 1993 se stal doslova závislý na islandské zpěvačce Björk. Jeho pobláznění se postupem času zvyšovalo do takové formy, že začal o této zpěvačce sbírat informace o jejím každodenním životě a o jejím životě. Zpěvačku považoval jako svou múzu a jeho posedlost se stala psychotickou poruchou. Později si Lopez začal sepisovat deníky. Ve svých denících vyjadřoval svou touhu o přijetí a chtíč, mít vliv na zpěvaččin život.

Ricardo Lopez byl obtloustlý fanoušek zpěvačky Björk, který měl plný pokoj jejích obrázků, pravděpodobně příliš nevycházel ven a natáčel si videodeníček, který krásně zmapoval jeho psychopatický sestup až do hloubky naprostého šílenství. „Chci být nejdůležitější osobou v jejím životě, který jí ho od základů změní,“ říká ve videu, když se rozhodne, že ji zabije. Tím jí chce změnit život a stát se nejdůležitější osobou. „Budu její Anděl smrti.“


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu