Profesionální psychoterapeut diagnostikoval postavy z Game Of Thrones jakoby byli jeho pacienti

Tyto psychické problémy by měly postavy z Game Of Thrones v reálném světě. Nová série momentálně snad nejznámějšího fantasy seriálu Game Of Thrones právě začala a vy se už zcela jistě těšíte na osudy svých oblíbených postav. Pokud se však podíváte na nejnovější díl seriálu, pozastavte se s námi na malý moment nad charakteristikou několika hlavních postav. Na „hlavu“ se jim totiž podíval psychoterapeut. Jakými poruchami by trpěli Jofrey, Ramsey či Cersei, kdyby byli skutečnými lidmi?

Psychoterapeut Kirk Honda působící v americkém Seattlu se zaměřuje na širokou škálu problémů lidské psychiky. Vztahové problémy, poruchy osobnosti, traumata, úzkost, rodinné problémy, závislost či zvládání hněvu. Kromě toho je Kirk pravděpodobně i fanouškem Game Of Thrones. Pustil se totiž do psychoanalýzy hlavních hrdinů seriálu, které, jak víte, mají se svým já nemalé problémy. Takto je diagnostikoval profesionální psychoterapeut.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu