Pokud dokážete vyřešit tuto záhadu do 60 vteřin, byli byste vynikajícím detektivem.

Kdo by neměl rád dobrou hádanku, při které si trošku potrápí hlavu? Vy je určitě rádi máte a proto jsme si pro vás jednu připravili. Potrapte se tedy s tou dnešní. Na internetu naleznete mnoho matematických nebo logických hádanek. Ne vždy je jednoduché takové hádanky vyřešit a někdy nám umí opravdu pěkně potrápit mozek. Pojďme se nyní společně podívat na tu, kterou jsme pro vás vybrali. Jde o jednoduchou logickou hádanku, která je tak trošku i chytákem. Přijdete na její řešení?

Zadání: Byl teplý letní den a policejní detektiv se rozhodl, že se půjde opalovat k jezeru. Když přišel ke břehu, slyšel ženský pláč. Přišel k dívce a zeptal se jí: „Co se ti stalo?“. Dívka neodpovídala a tak jí řekl: „Prosím tě, zhluboka se nadechni, uklidni se a všechno mi řekni, krok po kroku.“ „To se vám snadno řekne,“ odpovědělo děvče. „Ani si neumíte představit, co všechno pro mě ten náramek znamenal. Chodím sem každý den a dnes jsem si sundala náramek, když jsem se opalovala. Položila jsem ho na knihu a náhodou jsem usnula. Když jsem se probudila, už tu nebyl.“ Detektiv začal přemýšlet. Od jejího místa nevedly žádné stopy, pouze ty její. V okolí nebyli žádní jiní lidé, pouze ti na pláži. Bylo jasné, že pouze někdo z nich musel náramek ukrást. Lidé se zatím přišli podívat, co se děje. Když se na ně detektiv podíval, bylo mu hned jasné, kdo mohl náramek ukrást.

Kdo to byl? Pro řešení této hádanky se podívejte do naší galerie!


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu