Pokojíčky dospívajících a čerstvě dospělých jedinců po celém světě. Poznejte šílené rozdíly v jejich

Fotograf John Thackwray, narozený v Jihoafrické republice, pravděpodobně mnoho času ve své ložnici trávit nebude. Důvod je ten, že je hodně zaněprázdněný hlavně kvůli fotografování ložnic druhých. Do dnešního dne strávil více než 6 let fotografování ložnic v 55 zemích, díky čemuž  nafotil více než tisíc ložnic pro svůj projekt zvaný „My Room Project“. Tento projekt započal jako zábavu s přáteli v Paříži, no od té doby se jeho projekt dostal do Mexika, Ruska, Nepálu a Japonska. Thackwray fotografuje zásadně ložnice lidí narozených v 80. a 90. letech s cílem zachytit a porovnat jejich naděje, touhy a hodnoty.

Současně s focením lidi poznává a poznává jejich životní styl, vzdělání, náboženství a lásku k nejrůznějším věcem. Kombinace těchto fotek a rozhovorů bude brzy vydána i v knižní podobě, kterou lze předobjednat na jeho webových stránkách.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu