Podvodní UFO - plují mezi námi mimozemšťané?

Věříte v UFO? Mno, asi budete muset, jelikož to doslova znamená “neidentifiko­vatelné létající objekty”. Což způsobuje, že mohou být jakéhokoliv původu, jenom nevíme jakého, takže to mohou být mimozemšťané, mystifikace, nebo tajné vládní projekty, nebo cokoliv jiného. Ale co podvodní UFO? Dokážu si představit, že si někdo splete normální letadlo s mimozemšťany, třeba kvůli špatnému úhlu pohledu nebo nevlídnému slunci, ale jak si vysvětlíte něco, co jenom tak vystupuje z oceánu? Známe opravdu všechna tajemství podvodního světa? Pacifik, největší náš oceán, pokrývá 165 milionů kilometrů čtverečních a dosahuje hloubky až jedenáct kilometrů! To vlastně znamená, že žádný sluneční paprsek se nikdy nedotkne dna oceánu. Co se v těch hloubkách tedy skrývá?

Mohly by tam být skryté mimozemské základny? Mnoho lidí ohlásilo vidění takzvaných USO (neidentifiko­vatelné potápějící se objekty) v oceánu. Další zase UFO vylétávající z vody. Žádné z nich asi nebude špatně poznané letadlo, jedině, že by vláda pracovala na tajných létajících ponorkách. Biolog Dr. Ivan T. Sanderson jako první upozornil na možnost mimozemských bytostí volně létajících po naší obloze a pod vodou. Podle jeho výzkumu 50 % viděných UFO bylo viděno v blízkosti vody, nebo právě ve vodě. Tady máte 6 nejneuvěřitel­nějších zdokumentovaných případů USO:


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: joromanic
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu