Podívejte se na seznam jednoduchých věcí, které dělají lidi na světě šťastnější

Průzkum desítek tisíc lidí, který se uskutečnil během pěti let, odhalil 33 aktivit, díky nimž jsou lidé nejšťastnější. Na vrcholu je sex, následují koncerty a divadlo, sport a zahradnictví. Aby vědci mohli studovat, co lidi dělá šťastné, vytvořili aplikaci pro smarthphony, která se lidí ptala, jaká aktivita jim nejvíce zvedne náladu a udělá je více šťastnými. Dr. George MacKerron, který aplikaci vytvořil, se vyjádřil následovně: “Aplikace se jmenuje Mappiness. Je zajímavá už jen díky tomu, že ukazuje přesný opak toho, co lidé tvrdí. Spoustu lidí tvrdí, že je dělá šťastnými jejich práce, ale naše aplikace zase ukazuje přesný opak.

Proto byla vytvořena tato aplikace, kdy se člověk na základě hlasování mohl vyjádřit k tomu, co opravdu dělá nejradši. Díky tomu jsme mohli analyzovat, co dělá lidi nejvíce šťastné.” My se dnes na tento seznam společně podíváme. Seznam zobrazuje nejrůznější aktivity a procenta jasně ukazující, jak moc je aktivita oblíbená a kolik % z tázaných lidí určitou aktivitu zvolilo. Zobrazuje, co lidi dělá nejvíce šťastné a více spokojené. Jakou aktivitu lidé dělají, když se cítí hrozně a potřebují cítit lépe, a která nejvíce pomáhá? Pojďme se na to podívat.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu