Písmena, která vypadají přesně jako to, co znamenají? Seznamte se s úžasnou arabštinou

Za celou dobu lidské existenci vznikla celá škála zajímavých způsobů dorozumívání, které zůstavají až dodnes velkou záhadou. Mnohdy máme vážný problém ty nejrůznější fascinující znaky rozluštit. Občas se nám však poštěstí setkat se s jazykem, od kterého je odvozen způsob dorozumívání, který známe až do dnešních dnů. Některé jazyky však mají slova a písmena natolik propracovaná, že při jejich psané formě lze ihned rozpoznat, co znamenají. Tento fakt nám v určitých směrech může často pomoct jazyk pochopit mnohem rychleji. Tedy, alespoň jeho základy, samozřejmě.

Většina z vás si například arab­štinu předsta­ví jako nenávistný jazyk, když všude vidíme jen špatné věci spojené s lidmi žijícími v arabských státech. Dnes se však podíváme na krásy, které tento jazyk skrývá. Půjde konkrétně o nejrůznější slova, která pochopíte hned ze samotného obrázku. Současně s odhalením znaku si můžete přečíst, jak se daná slova v jazyku vyslovují.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu