Ohromující záběry z družice, které změní Váš pohled na svět

To, že je naše planeta překrásná, již každý ví. Málo kdo však má příležitost nahlížet na naši planetu z úplně jiné perspektivy, kterou poznalo jen pár jedinců. Fotograf Benjamin Grant si nastavil cíl, který má za úkol změnit náš pohled na naši planetu. Společně se společností Digital Globes se „vydal na misi“ zvanou Daily Overview. Jak jste jistě pochopili, jedná se o každodenní publikaci snímků jednotlivých míst naší matičky Země, které pořizují ze satelitu kamerou, která se nedá v žádném případě srovnávat s běžnou zrcadlovkou. Skrze tuto kameru je možno vyfotit přímo ze satelitu nafukovací míč, který se nachází na mostu Golden Gate a to v plném rozlišení.

Věří, že díky těmto fotografiím se i přes krásné záběry konečně otevře prostor pro diskuzi o stavu naší planety. Výsledky jsou dle samotného fotografa natolik úžasné, že si dovolil vytvořit knihu, ve které se nachází 200 fotek pořízených přímo z družice. Samotnou knihu naleznete pod názvem Overview: A New Perspective of Earth.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu