Obama opustil Bílý dům a konečně si po letech začal pořádně užívat. Jak se má v posledních dnech?

Je tomu teprve pár měsíců, co Barack Obama, první americký prezident tmavé pleti, opustil Bílý dům. Svou zaslouženou dovolenou si vybral se vší parádou, takže se asi nebudete divit, do jakých exotických destinací se dostal. Konečně bez starostí ukončil služby své zemi a mezi první destinace, kam se vypravil, byly samotné Palm Springs, kam se společně se svou manželkou vypravili navštívit britského miliardáře, Richarda Bransona, na jeho soukromí ostrov Necker Island. 

V následujících dnech se pak vypravit do luxusního ostrovního resortu zvaného Brando na atol Tetiaroa ve Francouzské Polynésii. Toto středisko je tak exkluzivní, že se na něj dokážete dostat pouze pomocí lodí nebo dvoumotorového letadla, které sem čas od času létá. Bývalý prezident si takto užívá od 15. března, jeho manželka se k němu připojila minulý týden. Podívejte se na místa, kam se zatím ex-prezident stihl podívat.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu