Nový trend - ženy sdílejí fotografie, kde mají make-up jen na půlce obličeje. Která půlka je lepší?

Jak už to tak bývá, vždy se na sociálních sítích objeví něco, co spustí naprostý “boom”. Následně se to “něco” stane trendem a není člověk, který by to nedělal. A tak se té trendy věci každý chytá, sdílí ji na sociálních sítí a daná věc se šíří rychlostí světla. Tentokrát je ale trendy velmi zajímavá věc. Jednu z žen napadlo, že si udělá make-up pouze na jedné půlce svého obličeje a následně bude fotografii sdílet na Instagramu.

Fotografie vyvolala spoustu nejrůznějších reakcí. Následně se zeptala, jestli vypadá lépe s make-upem, nebo bez něj. Odpovědi byly různé, ale stalo se něco, co ona, ani nikdo jiný nečekal. Ženy totiž začaly její nápad napodobovat a začaly fotit stejné fotografie. Účelem fotografií bylo zeptat se lidí, jestli vypadají lépe namalované, nebo nenamalované. Takové fotografie najdete na Instagramu pod hashtagem #halffacemakeup, nebo u nás v naší galerii, kterou najdete pod tímto textem.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu