Zákeřní paraziti, kteří nás mohou opravdu nehezky ohrozit

Myslíte, že jste právě sami? Zkuste se rozhlédnout. Nevím, jestli vás následující fakt ještě víc rozruší, ale věřte, že i po rozhlédnutí nemusíte zjistit, že sami rozhodně nejste. Je tu totiž gang drobných živočíchů, kteří možná v některých z vás pořádají velkou párty, na kterou zkrátka nejste zváni. Respektive, jste taký ten otec a matka vlastnící barák v Projektu X, takže ano, žádná sláva.

Představa toho, že v sobě máte parazity, je velmi daleko od těch příjemných myšlenek o tom, jak je svět krásný, ale věřte, že tito tvorové si vždy najdou cestu do vašeho nitra. Některé z nich běžně znáte a u některých si zase řeknete, že ani nevěříte jejich existenci. Vlastně ano, věřili byste jim pouze při představě filmového triku, který jste mohli vidět  například při scéně Johna Hurta, kterému červ vyskočil z hrudníku. Mnoho parazitů je však neškodných, ba i dokonce prospěšných. Respektive – vy, jakožto hostitel, máte díky parazitům prospěch, stejně tak oni mají prospěch kvůli jejich výskytu ve vás. Máme tu však i pravý opak, což pochopíte už od odporných příznaků jen samotného výskytu parazita na vás či ve vás. Bohužel, ne vždy se tyto potvory podaří odehnat a pacienti pak umírají. Podívejte se na několi znepokojujících bytostí, kteří se možná právě teď potulují ve vašem těle a páchají škody.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu