Nejzajímavější věci o světovém vůdci, Vladimirovi Putinovi

Vladimir Putin je politik a prezident Ruské federace. V Rusku vládne již 17 let, nyní tedy plní své třetí funkční období. Dříve, než se stal prezidentem, byl agentem KGB ve Východním Německu a mezi lety 1998 a 1999 působil jako ředitel Federální služby bezpečnosti. Pokud jej porovnáme s jakýmkoliv prezidentem, který kdy vládl na našem území, rozhodně se mu nevyrovná těmi věcmi, které si prožil. Ani není divu, jaký prezident byl taky agentem a ředitel Federální bezpečnosti? Asi jen tak někdo ne. Mimo svůj pracovní život měl až do roku 2014 ženu, se kterou má dvě dcery. Měl dokonce i fenu labradorského retrívra, která se jmenovala Konni. V reportáži se dokonce pochlubit, že obě umí plynně třemi evropskými jazyky. Jedna z nich umí dokonce ještě další dva orientální. 

A jaké může mít takový prezident koníčky? Vladimir rád jezdí na motorce, střílí uspávací municí na tygry či lední medvědy, sestupuje s ponorkou do hlubokých vod, rybaří v sibiřských řekách, předvádí bojová umění a rád lítá v nejrůznějších typech letadel. Pojďme se podívat na další zajímavosti, které tento prezident ukrývá. Předem upozorňuji, že se jedná pouze o zajímavosti, které jsme našli různě po internetu. Snažili jsme se hledat všeobecné informace, které nevyjadřují politický postoj, ke kterému se stavíme neutrálně.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu