Nejvíce nenáviděna videa na Youtube - znáte je všechny?

Jak už to tak bývá, ne vše se podaří a ne vše se zkrátka divákům líbí. Pokud vezmeme v potaz to, že máte oblíbenou zpěvačku, nebo zkrátka oblíbené něco, čemu věnujete svůj čas, budete velmi zklamaní v moment, když uvidíte, co strašného interpret nebo firma vydá. Fanoušci jsou mnohdy velmi tolerantní, existuje však několik případů, kdy se na některých videích na sociální sítí Youtube objevily i miliony disliků. Pravděpodobně nejšílenější příklad tohoto davového zklamání připravila společnost Activision ve svém novém díle velmi oblíbené hry Call of duty. Nový díl Infinity Warfare na svém oficiálním traileru nasbíral několik milionů disliků, což se u podobných titulů a her celkově nikdy v historii neobjevilo.

Zajímá vás více o hrách? Podívejte se na nejznámější celebrity, kteří jsou velcí gameři: KLIKNI ZDE

Je až takřka nepředstavitelné, že suma disliků zahrnuje takřka více lidí, než kolik mají některé státy celkově obyvatel. Na našem internetu se objevil nový kanál na Youtube dohledatelný pod názvem TOP veci do 2 minut, díky kterému se můžete pohodlně usadit a podívat na ta nejvíce nenáviděná videa na Youtube pro rok 2017. Dříve, než se na video společně podíváme, pojďte se ještě podívat na nějaké zajímavosti o Youtube.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu