Nejúspěšnější snipeři historie i současnosti.

Nejlepší odstřelovač v dějinách byl Fin. Ukázal, že i jeden jediný muž dokáže i v moderní válce změnit dějiny. Jmenoval se Simo Hayha a zpočátku vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že se z něj stane nejlepší sniper na světě a legenda mezi legendami. Znáte Bílou smrt, nejlepšího odstřelovače dějin? Nejlepší sniper všech dob byl Fin. Denně zastřelil 5–8 nepřátel. Člověk by řekl, že nejlepší sniper světa bude pocházet z nějaké velké země. Omyl, král sniperů Simo Häyhä, pocházel z malého finského městečka Rautjärvi. Za dobu své kariéry zastřelil 505 nepřátelských vojáků. Víc než dvojnásobně tak překonal slavného ruského odstřelovače Vladimíra Zajceva. A to bojoval pouhé tři měsíce!

Narodil se v prosinci 1906 a role odstřelovače mu zřejmě byla předurčena už od narození. Projevilo se to hned v roce 1925, kdy nastoupil do armády. Pro vynikající zrak a zkušenost s lovem ho hned přidělili do elitní odstřelovačské jednotky.  Pojďme se společně podívat na nejlepší odstřelovače hostorie, ale i současnosti. První 4 odstřelovači, jsou nejlepšími odstřelovači historie. Zbylí 3 jsou nejlepšími odstřelovači současnosti.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu