Nejextrémnější válečné zločiny, které Japonci páchali během druhé světové války

Dříve, než došlo 7. prosince 1941 ve Spojených státech k útoku na Pearl Harbor, Američané vůbec nevěděli, s kým a s čím se vůbec potýkají. Tento pro ně doposud neznámý asijský nepřítel ukázal svou masivní sílu tam, kde to nikdo bohužel neočekával. Do této doby Američané vůbec nevěděli, jaké to bude bojovat s nepřítelem z Dálného východu. Jejich agrese a brutalita je všeobecně historicky známá a vůbec první hlášení, které o jejich brutalitě do Ameriky přišlo, bylo v roce 1930 z Číny, kteří se snažili Ameriku varovat právě před touto hrozbou. K pochopení nedošlo takřka nikdy, ani při přímých bitvách, kdy nikdo nedokázal pochopit oddanost a zuřivost, se kterou nakládali.

K této brutalitě docházelo právě i mezi válečnými zajatci. Takový zajatec se nevyhnul otrokářským pracím, krutému a neobvyklému mučení, roztrhávání, nuceným pochodům a absolutně nechutným způsobům léčby, které byly taktéž, jak jistě očekáváte, nucené. Každý nepřítel Japonska byl tak vystaven extrémně krutým příkladům celé škále válečných zločinů, kterých se Japonci s chutí dopouštěli. Mezi tyto zločince se řadí hlavně  Američané, Britové, Řekové, Australané a Číňané. 
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu