Muž přeměnil 200 lidských kostí v jídelní set pro netradiční večeře. Nyní je to jeho byznys.

Každý z nás jistě zažil a zažije situaci, při které ze světa odejde někdo, na kom vám velmi záleží. Může se jednat o kamaráda, nebo nějakého člena rodiny. Jen málo koho by však napadlo, že budete pár měsíců ze zesnulého příbuzného pít nebo jíst.  Záměr autora tohoto „umění“ byl ten, že chtěl konfrontovat smrtelnost a uvědomění o smrti do každodenního života. 

A ptáte se, kde sehnal první kosti? Materiál sháněl po internetu, kde od prodejců kostí nakoupil 200 kostí z různých lidí a ve spojení s keramikou začal tvořit. Vymyslel unikátní recept a následující čtyři měsíce navrhoval, jak bude jídelní set pro osm osob vypadat. Při dokončení uspořádal slav­nostní večeři, všem pravděpodobně moc chutnalo a již velmi brzy obdržel první poptávky, zda-li je schopný vytvářet tyto pamětihodnosti i z jejich drahých zesnulých. Na základě této myšlenky nastartoval „Chronicle Cremation Designs“ a má tak možnost svůj „šílený“ nápad měnit ve skutečnost, která mu vydělává. 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu