Mohou draci opravdu chrlit oheň?

Píše se rok 1368 a v zemi Poriklox se právě usídlil drak. Obyvatelé této země, ale nebyli žádné třasořitky. A tak k drakově smůle shromáždili největší armádu, kterou do té doby nikdo neviděl. Stovky rytířů…ne, pro věrohodnost příběhu, tisíce rytířů se shromáždili na bitevním poli. Byli připraveni dát své životy za jejich vlast, za jejich sny a taky dostali dobře zaplaceno. Z dálky jste mohli slyšet bojové pokřiky, drnčení brnění, dusot koní. Slyšel to i drak, který právě ležel na hoře zlata a přemýšlel, zda poslední princezna, kterou snědl, nebyla přesolená. Byla, ale drak nebyl zrovna Pohlreich, takže to nepoznal.

Co, ale poznal, bylo, že se k němu blíží deset tisíc rytířů, kteří přišli vybírat nájem. Každý, kdo se setkal s drakem, vám poví, že jestli něco nesnášejí více než zlato zaseknuté pod šupinami, tak je to nemít zlato zaseknuté pod šupinami. Což pro našich sto tisíc rytířů, ale znamená čelit ohni, jít domů bez zlata nebo oboje. Jak drak vyletěl ze svého hnízda, během chvíle milion rytířů zjistilo, že to pro ně znamená oboje. Proč? Protože drak na ně vychrlil oheň a bylo po všem. Whoa wow…počkat chvíli. Na tom příběhu mi něco nehraje, drak a chrlit oheň? To je největší hloupost, co jsem kdy slyšel. Opravdu? Co na to věda?


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Rinaji
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu