Mapy Google a jejich snímky, které ukrývají spoustu tajemství

Služba Google Mapy má lidem pomáhat při hledání cíle. Je to revoluční moderní nástroj, který nám pomáhá kdykoli jsme ztraceni. Je však důležité vědět, jak společnost Google dokáže ukládat všechna mapová data a pomáhat lidem prostřednictvím navigace. Používá satelitní snímky a zachycuje fotografie v reálném čase k vytvoření databáze. Mapy Google zachycují některé z nejchudších měst na světě, které byly předtím neprozkoumané. Google vytváří snímky z mnoha zdrojů. Získává obrazy ze satelitů umístěných na geosynchronní oběžné dráze. Tyto satelity zachycují obrazy tisíce kilometrů daleko, a proto jsou snímky v nízkém rozlišení.

Google ale také zachycuje snímky ze satelitů, které se nacházejí mnohem blíže naší planety. Tyto satelity zachycují snímky naopak s vyšším rozlišením. Mapy Google navíc používají snímky pořízené z balónů, dronů, draků a letadel. Obrazy jsou dosti významné pro archeology. Ti totiž po vyfocení desetitisíců snímků v Google narazili na několik fotografií, které jsou opravdu “šokující”. “Šokující” spíše proto, že skrývají něco, co nikdo nedokáže vysvětlit. Pojďme se společně podívat na snímky plné tajemství.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu