Macaulay Culkin se opět proměnil v člověka tak, jak si ho všichni pamatují

Kdo by jej neznal, tato slavná hvězda, kterou z našich dětských let zná snad úplně každý, se pravděpodobně konečně dostala z toho všeho špatného, co ji potkalo. To, co dlouhé roky připomínalo, že hollywoodská sláva není vždy dobrá, už možná pochopilo, že se dá žít i jinak, ale k tomu se dostaneme až v průběhu článku. Macaulay Culkin byl nechvalně známý tím, že užíval drog a alkoholu, což se velmi odráželo na tom, jak vypadal. 

Dětství díky tak masivní slávě neměl rozhodně lehké. Poté, co dokonale zahrál roli Kevina ze Sám doma, to s ním šlo opravdu z kopce. Masivní sláva, která tohoto mladíka obklopovala, ho pomalu ale jistě zabíjela. Proto se rozhodl, že už se žádnému filmu věnovat nebude a jeho uzavření bylo takřka nevyhnutelné. Ještě minulý rok prohlásil, že se v jeho šestatřiceti letech cítí spíš jako důchodce a díky penězům, které z jeho filmů v dětství vydělal, ani nemusí nic dělat. A tak svůj veškerý čas trávil malováním, psaním a děláním všeho možného. Není se ani čemu divit, jeho jmění bylo v roce 2014 přepočítáno a dle čísel je jeho jmění odhadováno na zhruba 331 milionů Kč. I přes to všechno však tvrdí, že na období jeho dětství vzpomíná velmi rád.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu