Lidé se pod vlivem alkoholu mění do 4 různých osobností. Do které se měníte vy?

Studie, kterou provedla univerzita Missouri v Kolumbii a publikovala společnost Addiction Research a Theory , zjistila, že tito čtyři lidé mohou určit, jaký druh opilce jste. Výzkumní pracovníci se dotazovali 374 vysokoškolských studentů z velké středozápadní univerzity: „V posledních 30 dnech, kolikrát jste na jednom zasedání měli pět nebo více nápojů?“ Účastníci pak museli hodnotit svou odpověď na osmi bodovém měřítku, které se pohybovalo od „Nepil jsem pět nebo více nápojů za posledních 30 dní“ až na „každý den“. Důvod, proč limit začal na pěti, byl proto, že bylo zjištěno, že pět nebo více nápojů na jednom zasedání znamená a zapříčiňuje nejrůznější věcí. Může se jednat o řízení pod vlivem alkoholu, sex na jednu noc a podobně.

Dále byli studenti požádáni, aby řekli, kolik nápojů či skleniček, panáků a podobně v průměru vypili na jednom zasedání za posledních 30 dní. Odpovědi byly opět umístěny v měřítku 1 až 12. Průměrně 1 nápoj – 1 bod, průměrně 12 nápojů – 12 bodů. Jakmile výzkumní pracovníci získali dostatečné výsledky, byly návyky k pití alkoholu připsány čtyřem postavám z populární kultury a literatury. Pojďme se společně podívat na osobnosti, ve které se pod vlivem alkoholu měníte. Která osobnost patří vám?


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu