LENOVO WATCH 9 – Už nikdy nepřijdete pozdě!

SPONZOROVANÝ ČLÁNEK – Časy, kdy hodinky dělaly muže jsou pryč, přesto se i v dnešní době mohou stát vašim cenným společníkem. Hodinky Lenovo Watch 9 vynikají precizním zpracováním a funkcemi, které byste u klasických hodinek ani nečekali. Dokáží vám třeba vaše současné hodinky změřit srdeční tep? Upozornit na příchozí zprávu ve vašem mobilu? Tyto hodinky to umí.

Svůj mobilní telefon snadno připojíte k hodinkám skrze Bluetooth a v dalším nastavení pokračujete skrze mobilní aplikaci Lenovo Watch (Google Play).

Kromě vnitřních funkcí Vás hodinky ohromí i svým zevnějškem. Tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Řemínek hodinek je pak vyroben s hypoalergenního silikonu, který zajišťuje, že vám hodinky padnou jako ulité. Potěší i voděodolnost až do 50 m hloubky.


 
Ať už jste student, technologický nadšenec nebo pracující, hodinky Lenovo Watch 9 vám přijdou vhod. Nejen že s nimi nepřijdete pozdě (pokud se budete fakt snažit), ale taky si s nimi změříte tep a nepřijdete o jedinou příchozí zprávu.

Hodinky můžete koupit u prodejce GearBest, jednoho z největších světových prodejců spotřební elektroniky. Kupujte ZDE.

A můžete využít i slevový kód | 4$-1.5GBJun | a hodinky vás tak vyjdou na 28 dolarů (cca 620 Kč), což je oproti stejným konkurenčním hodinkám mnohonásobně méně.

Kupujte levně, žijte chytře!


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Flyer
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu