Legendární iPhone slaví 10 let - co o něm ještě nevíte?

Psal se den 9. ledna 2007 a Steve Jobs se právě připravoval světu představit další novinku společnosti Apple Inc.. Je jasné, že v den této prezentace si jistě ani on sám neuměl představit, co právě světu představil. Unikátní technologii, kterou má dnes každý druhý. Jeden člověk iPhone nenávidí, druhý si ho nemůže vynachválit a do ničeho jiného by ho už ani nenapadlo jít. První generace iPhonu se začala v USA prodávat dne 29. června 2007. Jednalo se o vůbec první mobilní telefon od firmy Apple a první zařízení vůbec, které fungovalo pod operačním systémem iOS.

Za posledních 10 let okolo telefonu vzniklo opravdu mnoho horlivých fanoušků, kteří jsou schopni stanovat i několik dní před samotným vydáním nového hliníkového miláčka. Některá média toto zařízení nazývají telefonem Ježíše – nekteří jedinci Apple takřka nábožensky vyznávají. Pojďme se podívat na několik zajímavostí o telefonu, který změnil svět.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu