Konečně se všichni vyspíme - návod od profesionála, jak si nejlépe odpočinout

Všichni to moc dobře známe. Večer uleháváme do postele s chtíčem si co nejvíce odpočinout. Natěšení na spánek zavíráme oči a ráno se probouzíme totálně unavení a vyčerpaní. Tak to tedy většinou bývá. S naším tělem se snažíme “domluvit” a tak zkoušíme různé kompromisy, jako méně spánku, více spánku, jít spát dřív, jít spát později. Ať se snažíme, jak se snažíme, ve většině případů se stejně budíme unavení a rozlámaní.

Jak tedy udělat to, abychom se krásně vyspali a náš spánek byl přesně takový, jaký jsme si ho představovali? Nick Littlehales patří k předním britským odborníkům na spánek. Jak si dobře odpočinout a vytěžit z nočního klidu co nejvíc naučil třeba Davida Beckhama nebo Christiana Ronalda. Teď to naučí i vás. Tady je 6 tipů na lepší spánek. A nenechte se zaskočit – na první pohled to vypadá, že to odporuje všemu, co jste o spaní kdy slyšeli.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu