Když usne, je nemožné ho vzbudit. Tento teenager trpí záhadnou nemocí a prospí až 18 hodin denně

Pravděpodobně si mnoho z vás při čtení tohoto nadpisu pomyslí: „Spát 18 hodin denně? Když jsem byl teenager, zvládl jsem 18 hodin spánku levou zadní.“ Toto je však trochu jiné. Může to znít jako nesplněný sen každého teenagera, pro 13 letého Harryho Appletona je to však noční můra. Harry trpí záhadnou nemocí, se kterou si nevědí rady ani lékaři. Upadá do hlubokého spánku i na 18 hodin denně, kvůli čemuž vynechal už tři měsíce ve škole. Harryho rodiče tvrdí, že pokud usne, je nemožné ho vzbudit. Mohou jím klidně třást či křičet jeho jméno – nic ho nevzbudí.

Spí, dokud se jeho tělo samo nerozhodne, že je čas se probudit. Lékaři říkají, že to vypadá jako epizody extrémní únavy, avšak fakt, že není možné Harryho vzbudit, je neobvyklý. Mladý Harry z Chesterfield z Derbyshire se změnil z extrovertního chlapce, který měl rád lidi, na tichého.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu