Katherine Knight - Zrůda, která zabila svého partnera a naservírovala ho jeho dětem k večeři

Katherine Knight je skvělým příkladem toho, že i když člověka znáte sebevíc, nikdy nemůžete předvídat, co udělá. Denně se potkáváme s našimi přáteli a kolegy. Po čase však někdo ze známých udělá něco, co nás opravdu překvapí a řekneme si “Tak to bych do něj nikdy neřekl”. Je to hlavně kvůli tomu, že zlo si člověk nosí uvnitř sebe a napovrch nikdy nepoznáme, co člověk skrývá. Přesně taková byla Katherine Knight. Na první pohled nenápadná žena, která však v sobě skrývala obrovské zlo a dopustila se opravdu příšerných věcí.

Ano, působila nenápadně, ale ve svém trestném rejstříku už měla jeden záznam a to za násilnické chování. O tom však nevěděl její přítel John Price. Když ho Katherine poznala, veškeré zlo z ní šlo ven a proměnila se v opravdovou zrůdu. Díky jejím činům byla odsouzena na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění. Její složka byla zapečetěna a už nikdy neměla spatřit světlo světa. Vraťme se ale na začátek příběhu.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu