Jsou jediní, kdo přežil útěk z Alcatrazu. Nedávno jeden z nich poslal FBI dopis, který jejich útěk potvrzuje!

Psal se rok 1962. Frank Lee Morris a bratři John a Clarence Anglinové zmizeli ze svých cel a už nikdy nebyli znovu spatřeni. Morris a bratři Anglinové jsou uvedení jako pohřešovaní a pravděpodobně utonulí. Je potvrzeno, že jednomu z dozorců byla posléze doručena prázdná pohlednice z Brazílie. Jenže to, že by útěk z Alcatrazu přežili, nebylo nikdy potvrzeno. Tedy až do dnes!

Alcatraz patří mezi věznice, ze kterých nemůže nikdo utéct. Důkazem toho je 36 vězňů, kteří se o útěk pokusili, ale buď se jim nezdařil, nebo při něm zemřeli. A však příběh Franka Lee Morrise a bratrů Anglinů byl až doposud nevyřešený. Od jejich zmizení je nikdo neviděl a všichni předpokládali, že se tito tři muži utopili. Jenže stejně tak jako neexistoval důkaz o tom, že muži přežili, neexistoval ani důkaz o tom, že by při útěku zemřeli. Až teď, po více než 50 letech, obdržela FBI dopis od Johna Anglina, který tvrdí, že útěk se svým bratrem a přítelem Frankem přežil.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu