Jaký je váš živel a co o vás vypovídá?

Znamení zvěrokruhu jsou rozdělena do čtyř základních živlů. Těmi jsou: vzduch, voda, země a oheň. Jak každý z vás moc dobře ví, znamení je dvanáct. To znamená, že na každý živel připadají 3 znamení. Pro charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu jsou živly jakousi esencí, která určuje jejich podstatu a temperament. Živly tedy napomáhají se ve znameních zvěrokruhu lépe orientovat. Jak fungují živly v partnerských horoskopech? V partnerských horoskopech často najdete zajímavé kombinace živlů.

Ne nadarmo se říká “protiklady se přitahují” nebo “vrána k vráně sedá”. Je logické, že oheň a voda budou ve vztahu fungovat naprosto odlišně, než například oheň a vzduch. Ve většině případů se ale stává, že si lidé k sobě vyberou partnera naprosto odlišného, což ale také znamená, že se skvěle doplňují. V opačném případě zase páry, které jsou stejné, si ve všem výborně rozumí. My se dnes ale společně podíváme na charakteristiku jednotlivých živlů a povíme si, co o nás tyto živly vypovídají.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu