Jaký je důvod toho, že si muži nezapínají poslední knoflík na saku?

Pánové, měli byste se držet zlatého pravidla, pokud jde o zapínání saka. Nejde o převratnou novinku, ale přece z vás může udělat elegantního gentlemana. Jaká je tedy pravda v etiketě, která se týká pánských obleků?  Pokud si právě oblékáte oblek, který má dva knoflíky, zapínejte si jen vrchní knoflík. Bez ohledu na to jakou barvu saka si oblékáte, toto pravidlo platí vždy.

Totéž platí i při pánské vestě, kterou nosíte pod sakem. Kromě výsledného efektu se budete cítit i pohodlněji. Toto pravidlo se bere jako evangelium v ​​pánské módě. Módní návrháři dokonce přizpůsobují tkaniny, tedy samotné látky tak, aby byly co nejpohodlnější a vypadá to i lichotivě, pokud je spodní knoflík rozepnutý. Asi se ptáte:„Proč tam ten knoflík je, když ho nemám používat?“ Odkud pochází tato tradice? Odpověď sahá do historie, do období příliš tučného krále Edwarda VII.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu