Jak vypadá luxusní let společnosti Emirates v porovnání s českou aerolinkou?

Seznamte se s společností Emirates, která byla podle TripAdvisoru jmenována nejlepší leteckou společností na světě. Jistě vás tedy nebude překvapovat, že samotný let je zkrátka nejen jistota a pohodlí, ale také obrovský zážitek, tedy obzvlášť v moment, kdy vám nevadí si za letenku zaplatit desítky tisíc korun. A nebojte, toto vyhlášení “nejlepší společnosti” proběhlo tak, jak mělo, tedy bez nějakého podplácení. TripAdvisor totiž analyzoval miliony uživatelských recenzí tak, aby skutečně našel to nejlepší, co náš trh poskytuje. V potaz přišly i faktory, jako je například prostor pro nohy, pohodlí sedadel, zákaznický servis, čistota, nabídka potravin a nápojů a taky poměr ceny a “výkonu”.

Společnost Emirates je stará 32 let, i přes tento fakt však dokázala vyhrát ocenění nejen v první třídě, ale také v třídě ekonomické. Cena letenky z letiště Gatwick v Londýně do Dubaje sice v kategorii first class stojí 120 000 Kč, no zážitek je to ale nezapomenutelný. Záběry, které můžete vidět, pořídili na palubě Emirates A380 Owen a Rory z Business Insideru. Nás napadlo, že bychom vám mohli přirovnat tento luxus s tím, co poskytují České aerolinie, tak se pohodlně usaďte a užijte si čtení.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu