Jak spali géniové? Spánkový cyklus, který pomohl Leonardu da Vincimu nebo Nikolu Teslovi.

Spánek je pro každého z nás velmi důležitý. Všichni ale víme, jaké problémy s ním máme. Buď spíme hodně, nebo spíme naopak málo. Tak či tak, všichni bychom se chtěli vyspat co nejlépe, aby byl start našeho dne co nejúspěšnější a byli jsme schopní vůbec něco dělat.

Podle vědců a výzkumníků je 8 hodinový spánek ideální k tomu, aby se člověk vyspal co nejlépe a mohl přes den produktivně fungovat. Jiný názor ale měli géniové, kteří osmihodinový spánkový cyklus brali jako naprostou ztrátu času a snažili se co nejvíce času využít právě pro práci.

My se dnes společně na jejich spánkový cyklus podíváme. Předem vás ale musíme varovat, protože už jen z představy, že byste měli spát jako oni, by vám mohlo být “zle”. Spánek je nevyhnutelnou součástí našich životů a zařizuje to, abychom mohli zdravě fungovat. Nedostatek spánku naopak přivádí člověka do depresí a tak se člověk cítí nejen psychicky špatně, ale i fyzicky.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu