Jak se živí mladí lidé v dnešní době digitálního světa? Poznejte příběh Jirky a Markéty

Digitální nomád – to slovo jste už asi slyšeli. Kdo vůbec netuší, o co se jedná, tak to nejprve uvedeme na pravou míru. Digitální nomád je člověk, který se živí prací online a tedy může žít kočovný život, je nezávislý na místě a k práci potřebuje pouze počítač a internet. Digitálních nomádů stále přibývá a tento životní styl se stává velkým trendem. Možností prací online je spousty, stačí si jen některou vybrat a pořádně se do toho pustit. Problém většiny lidí, kteří by chtěli žít tento životní styl, je, že nevědí, jak na to. Netuší, jaké práce se dají vykonávat pouze přes internet, nevědí, jak začít, myslí si, že na to nemají. To je ale velký omyl, digitálním nomádem se může stát opravdu každý, stačí jen chtít a rozhodnout se proto něco udělat.

Takový krok se rozhodli udělat i Jirka s Markétou, kteří před 2 lety přesně přemýšleli, co by mohli vykonávat za online práci, která by jim zajistila svobodu a finance a mohli tak procestovat svět.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu