Jak funguje výherní hrací automat?

S hračkami mají tyto blikající bedny společného jen málo. Výherní hrací automaty představují špičková technika zařízení, jež díky šikovným psychologickým trikům dokážou vydělat miliardy korun ročně. Čemu vděčí za svůj komerční úspěch.

Takovou nabídku byste jednoznačně odmítli. Do automatu vložíte desetikorunu a vypadne vám jen osm korun. I školák pozná, že to není zrovna nejlepší obchod, a přesto jeho svodům dennodenně propadají statisíce dospělých. Jen do takzvaných videoloterijních terminálů naházeli čeští gambleři v roce 2015 téměř šestapadesát miliard korun. Částka je tak vysoká, že ji doprovázejí i spekulace o tom, že jejich provozovatelé touto cestou perou špinavé peníze. V sousedním Německu výherní hrací automaty každý rok vydělají v přepočtu sto čtrnáct miliard korun. Češi tyto automaty prostě milují. Jak námi tyto stroje manipuluji? Jaká technika se skrývá uvnitř nenasytných beden?


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Jakub Falta
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu