Jak být lepším bezdomovcem? Tyto rady vám pomohou být tím nejlepším

Začalo to jednoho dne ve škole, seděli jsme v lavicích a poslouchali učitele. Jak si tak poslouchám, všimnu si za okny jednoho zvláštního pána. Měl plnovous, do kterého by se schoval větší trpaslík nebo menší hobit. Na sobě roztrhaný kabát, měl děravé kalhoty a sandály s ponožkami, protože to zrovna bylo v módě. Hledal poklady ve velké černé truhlici. Věci, které mu byly k ničemu, zkrátka pohodil vedle sebe a pokračoval v hledání. Toto pokračovalo, dokud nenašel kabát a ihned ho vyměnil za svůj roztrhaný. Chvíli po té ho zastavili nějací pánové s odznaky.

Zřejmě mu chtěli sebrat ten nový kabát, protože se dal na zběsilý útěk. Již to vypadalo, jako že jim uteče, ale zradili ho sandále a zakopl. Chytli ho a odvlekli do auta, nevím, kam ho odvezli, ale už sem ho nikdy neviděl. Jediné, co mi po něm zůstalo, je vzpomínka na záhyby jeho kabátu, když utíkal. Ptal jsem se učitele, kdo to byl a on mi odpověděl, že se jednalo o bezdomovce. Tento moment byl pro mě osudový, rozhodl jsem se, že budou jednoho dne taky takový hledač pokladů.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Rinaji
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu